ΤΣΣΚΑ-Εφές για το στέμμα της Ευρωλίγκα, Τζόκοβιτς-Ναδάλ στον τελικό του Όπεν της Ρώμης και Πλατανιάς-ΟΦΗ στο μπαράζ.

Ο μεγάλος τελικός του φάιναλ φορ της Euroleague ανάμεσα στην ΤΣΣΚΑ Μόσχας και την Αναντολού Εφές, η μονομαχία του Τζόκοβιτς με τον Ναδάλ στον τελικό του Όπεν της Ρώμης και ο πρώτος αγώνας μπαράζ του Πλατανιά με τον ΟΦΗ, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

11:45 COSMOTE SPORT 5 Αγώνας Moto3 SHARK Helmets Grand Prix de France

13:00 Eurosport 1 WTCR Τσάντφουρτ Αγώνες αυτοκινήτου

13:00 COSMOTE SPORT 1 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπέτις Primera Division

13:05 COSMOTE SPORT 5 HD Αγώνας Moto2 SHARK Helmets Grand Prix de France

13:30 Novasports 1HD Κιέβο Βερόνα – Σαμπντόρια Serie A

14:00 COSMOTE SPORT 7 HD Γκραν Κανάρια – Σαραγόσα ACB Liga Endesa

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD Πλίσκοβα-Κόντα Τελικός WTA Internazionali BNL d’ Italia τένις

14:05 Eurosport 1 Γύρος της Ιταλίας Ποδηλασία

14:05 COSMOTE SPORT 9 HD Μικρός τελικός γυναικών, Βραζιλία, Ιταπέμα FIVB Beach Volleyball World Tour

14:30 COSMOTE SPORT 7 HD Αγώνας MotoGP SHARK Helmets Grand Prix de France

15:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, ΠορτογαλίαΜότοκρος

15:05 COSMOTE SPORT 9 HD Μικρός τελικός ανδρών, Βραζιλία, Ιταπέμα FIVB Beach Volleyball World Tour

16:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Πορτογαλία Μότοκρος

16:00 Novasports 2HD Εμπολι – Τορίνο Serie A

16:00 Novasports 4HD Μάλμε – Κάλμαρ πρωτάθλημα Σουηδίας

16:00 Novasports 2HD Γιουβέντους – Αταλάντα Serie A

16:00 Novasports 1HD Πάρμα – Φιορεντίνα Serie A

16:20 COSMOTE SPORT 9 HD Τελικός γυναικών, Βραζιλία, Ιταπέμα FIVB Beach Volleyball World Tour

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Αμβούργο – Ντούισμπουργκ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντινάμο Δρέσδης – Πάντερμπορν Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 2 HD Μπόχουμ – Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Τζόκοβιτς-Ναδάλ Τελικός ATP Masters 1000 Internazionali BNL d’ Italia τένις

17:15 COSMOTE SPORT 1 HD Έιμπαρ – Μπαρτσελόνα Primera Division

17:35 COSMOTE SPORT 9 HD Τελικός ανδρών, Βραζιλία, Ιταπέμα FIVB Beach Volleyball World Tour

18:00 Novasports 3HD Στουρμ Γκρατς – Ζάλτσμπουργκ Αυστριακή Bundesliga

18:15 Eurosport 1 Γύρος της Ιταλίας Ποδηλασία

18:30 Novasports 1HD Φενέρμπαχτσε – Ρεάλ Μαδρίτης Μικρός Τελικός Final Four – EuroLeague

19:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Πορτογαλία Μότοκρος

19:00 Novasports 2HD Μίλαν – Φροζινόνε Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Τοντέλα – Τσάβες Liga NOS

21:30 Novasports 1HD Αναντολού Εφές – ΤΣΣΚΑ Μόσχας Τελικός Final Four – EuroLeague

21:30 ΕΡΤ Sports HD Πλατανιάς Χανίων – ΟΦΗ Μπαράζ Super League Σουρωτή

21:30 Novasports 2HD Νάπολι – Ιντερ Serie A

Πηγή άρθρου – madata.gr

Loading...

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here